Два ультратонких ноутбука і один потворний монстр від Acer на IFA 2016

На конференції IFA, яка зараз проходить в Берліні, компанія Acer представила три нових ноутбука.

Ймовірно, одним з найбільш цікавих комп’ютерів на цій конференції став Acer Swift 7, який має всього 9,98 мм товщини і 1,1 кг ваги. Для порівняння, товщина останнього MacBook Air (`13) складає 1,7 см, а важить ультрабук Apple 1,35 кг.

Новий комп’ютер Acer отримав значне апаратне забезпечення, будучи при цьому безшумним, дуже тонким і суперлегким. Якщо ви не шукаєте гібрид 2 в 1 і вам не потрібна ігрова машина – зверніть увагу на новинку Acer.

Acer Swift 7

Swift 7 отримав 13,3-дюймовий екран з покриттям Gorilla Glass і повноцінну клавіатуру. За даними Acer, комп’ютер зможе працювати до 9 годин від батареї, проте в це віриться мало. Ноутбук має 2 порти USB-C 3.1 для зарядки і підключення додаткових пристроїв.

Acer Swift 7

Роздрібна ціна базової моделі Swift 7 – $ 999. Офіційний старт продажів пристрою запланований на жовтень.

Друга цікава новинка — Acer Spin 7 має багато спільного з Swift 7, але його простіше віднести до пристроїв з розряду «2 в 1» завдяки сенсорному дисплею і можливості завести клавіатуру за екран і перетворити Spin 7 в планшет.

Acer Spin 7

При бажанні можна скласти комп’ютер Spin 7 «будиночком» і комфортно дивитися фільми на 14-дюймовому дисплеї з підтримкою Full HD.

Acer Spin 7

Усередині пристрою знаходиться процесор Intel Core i7, 8 ГБ оперативної пам’яті і SSD-сховище на 256 ГБ. Пристрій має 10,98 мм ширини і 1,2 кг ваги, так що його можна назвати дуже портативним. Як і попередникові, Spin 7 дісталося 2 порту USB-C 3.1.

При ціні в $ 1 199 Spin 7 складе гідну конкуренцію представленим недавно Lenovo Yoga Book.

Acer Predator 21 X

Дивлячись на фотографію цього 8-кілограмового монстра починає здаватися, що в команді інженерів Acer бракує людини, здатної сказати «досить!». У контрасті з ультратонким і суперлегкій Swift 7 ігровий ноутбук Predator 21 X здається застарілим пультом управління ядерними ракетами з бойовиків 90-х.

Творці Predator 21 X пішли на серію сміливих експериментів, випустивши комп’ютер з 21-дюймовим зігнутим дисплеєм з роздільною здатністю в 1560×1080 підтримкою NVIDIA G-SYNC. Цифровий блок клавіатури можна перевернути, і на його місці виникає трекпад.

Acer Predator 21 X

Нутрощі комп’ютера не менш значні, ніж зовнішній вигляд. Більшості ігроманів навіть в найприємніших снах не снилися 2 відеокарти GeForce GTX 1080, SSD-сховище на 4 терабайта, процесор 7 покоління Intel Core Kabylake, ну і звичайно ж 5 куллерів для охолодження всього цього добра.

Predator 21 X за ціною в $ 5000 з’явиться на ринку в 2017 році, більш точну дату старту продажів виробник не назвав.