Аудіо-перехідник iPhone 7 насправді не такий простий, як ви думали

Простенький аксесуар Lightning-to-3.5мм Audio виявився не таким простим, як ви думали.

Яким чином цифровий звук в перехіднику з комплекту iPhone 7/7 Plus перетворюється в аналоговий? Без ЦАПа (Цифровий Аналоговий Перетворювач) НЕ обійтися. В’єтнамські ремонтники розрізали аксесуар та знайшли під покриття підтвердження теорії – чіп з маркуванням 338S00140/A0MU1621/TW невідомого виробника.

Lightning-to-3.5мм Audio

Cirrus Logic (випускають ЦАПи для айфонів) та Dialog Semiconductor (контролери живлення інтегральних схем) заявили, що здогадуються про походження чіпа, але уточнити відмовилися.

Lightning-to-3.5мм Audio

Індекс TW натякає на Тайвань, де розташовані фабрики ряду партнерів Apple по електронних компонентах. Цілком можливо, що невідомий чіп – це крихта з великого пирога, яку Apple віддала на поживу нового постачальника. Наприклад, Vanguard Semiconductor.

Lightning-to-3.5мм Audio

На звороті плати аудіо-перехідника видно схему мікрокомп’ютера, який аналізує підключення iOS-пристрою до джерела звуку (живлення – в разі повноцінного кабеля), динамічно перерозподіляє контакти і керує напругою.

Процес розбирання показаний на відео. Як бонус в’єтнамці зняли покриття з зарядного кабелю з комплекту і порівняли нутрощі з 3.5-мм перехідником.

Джерело інформації: Tinhte