Apple має намір відмовитися від аудіо-роз’єму в MacBook Pro

7 вересня компанія Apple представила нові iPhone 7 і iPhone 7 Plus без стандартного аудіо-роз’єму. Таке рішення компанії дуже неоднозначно зустріли користувачі. Частина з них вважає, що відмова від застарілого 3,5-мм порту стане доказом інноваційності Apple, як в минулому відмова від звичних на той момент Floppy-дисків. Інша частина користувачів розкритикувала компанію Тіма Кука за необдуманий вчинок. Клієнти корпорації стурбовані декількома речами: по-перше, що робити, якщо потрібно зарядити смартфон, а в цей час Lightning-порт зайнятий навушниками? По-друге, не кожен може дозволити собі витрачати $ 160 на бездротові навушники AirPods, які не викликають довіри. По-третє, куди подіти недавно куплені дорогі навушники з 3,5-мм аудіо-виходом?

Однак, попит на нові iPhone ще на стадії попереднього замовлення довів, що користувачі готові змиритися з відсутністю аудіо-роз’єму, будуть використовувати док-станції, бездротові навушники, або інші рішення, аби заволодіти бажаним смартфон.

У зв’язку з цим компанія Apple вирішила дізнатися думку користувачів з приводу відмови від стандартного аудіо-роз’єму в інших пристроях. Корпорація організувала опитування користувачів, в якому запитує про необхідність 3,5-мм роз’єму в MacBook Pro.

Про те, що Apple проводить опитування, користувачі почали повідомляти в Twitter. Згідно з повідомленнями в соцмережі, каліфорнійська компанія запитує, чи використовували користувачі коли-небудь аудіо-роз’єм на MacBook Pro з Retina-дисплеєм.

Цілком ймовірно, що опитування пов’язане з бажанням компанії відмовитися від аудіо-роз’єму на всіх своїх пристроях, і iPhone 7 став «першою ластівкою» на цьому шляху.

Крім питання про необхідність аудіо-роз’єму, компанія запитує про використання інших портів, слота для SD-карт та про час автономної роботи ноутбука.