Аналітики KGI докладно розповіли про iPhone 7

Аналітики KGI на цих вихідних опублікували добірку відомостей про смартфон iPhone 7, ймовірно, вона стане останньою перед анонсом пристрою. Підтвердивши, що новинка буде зовні схожа на модель iPhone 6s, відрізняючись конфігурацією діелектричних ліній, необхідних для належного функціонування антен, аналітики додали і нову інформацію.

Як стверджується, «серцем» iPhone 7 послужить процесор Apple A10 виробництва TSMC, що працює на частоті 2,4 ГГц. До наявних колірних варіантів додадуться ще два, які можна описати як дуже темний сірий і глянцевий чорний. Space Grey, який доступний зараз, для оформлення iPhone 7 та iPhone 7 Plus використовуватися не буде. Таким чином, підтверджується раніше опублікована інформація.

Дисплей iPhone 7 розміром 4,7 дюйма і дисплей iPhone 7 Plus розміром 5,5 дюймів матимуть однакову роздільну здатність, так, як у їх попередників. Однак якість зображення буде підвищено шляхом розширення гами.

iPhone 7

Подвійна камера iPhone 7 Plus забезпечить можливість оптичного зуму і функції, властиві камерам світлового поля. Один з модулів оснащений телеоб’єктивом, другий – ширококутовим об’єктивом. Роздільна здатність кожного модуля – 12 Мп. У камері є оптична стабілізація. Спалах включає чотири світлодіода – по два з однаковою колірною температурою.

iPhone 7

Як відомо, передбачено випуск різновидів смартфонів з 32, 128 та 256 ГБ флеш-пам’яті. Об’єм оперативної пам’яті в разі iPhone 7 Plus складе 3 ГБ, що необхідно для обробки кадрів, знятих подвійною камерою. Модель iPhone 7 отримає 2 ГБ оперативної пам’яті.

iPhone 7

У комплект поставки будуть включені навушники Lightning EarPods і перехідник, що дозволяє підключати до гнізда Lightning навушники з роз’ємом діаметром 3,5 мм. Місце, звільнене в результаті відмови від роз’єму діаметром 3,5 мм, зайнято датчиком системи Force Touch. Зовні він виглядає як решітка другого гучномовця, але насправді за нею розташований датчик, який поліпшує роботу Force Touch.

iPhone 7

Поліпшення торкнулося датчика наближення, який тепер не тільки раніше і точніше розпізнає наближення смартфона, а й може використовуватися для розпізнавання жестів (чи реалізована ця функція в iPhone 7 – неясно).

Ступінь захисту нових смартфонів Apple – IPX7.

iPhone 7

Аналітики очікують, що до кінця року буде відвантажено 65 млн нових смартфонів Apple. Це помітно менше 82 млн штук – стільки було відвантажено смартфонів iPhone 6s за аналогічний період роком раніше. За словами KGI, основна причина криється у великій кількості виробничого браку, викликаного ускладненням пристроїв і жорсткістю вимог Apple (наприклад, забезпечення ступеня захисту IPX7). З іншого боку, попит на пристрої буде нижчим, ніж на торішню модель, через невелику кількість нововведень.

Джерело інформації: 9TO5Mac