4 жовтня Google може представити власний WiFi-роутер

Google на великому заході 4 жовтня серед інших пристроїв представить і власний WiFi-роутер, стверджує видання AndroidPolice з посиланням на два незалежних один від одного джерела. На відміну від уже наявних моделей лінійки OnHub, новинка буде позиціонуватися як фірмове рішення пошукача.

WiFi-роутер

Одне з джерел AndroidPolice стверджує, що роутер Google вийшов дуже компактним і круглим в перетині. Незважаючи на це, усередині встановлять особливу систему антен, що перерозподіляють потужність сигналу, в залежності від положення споживачів, як зроблено в OnHub. Втім, подібна функціональність є і в продуктах під іншими брендами.

Другою важливою фішкою роутера Google стане гранично просте об’єднання у внутрішні мережі. При цьому кілька таких модулів в режимі повторювача покривають великі площі без втрати швидкості, до того ж, налаштування такої взаємодії не зажадає від користувача спеціальних комп’ютерних знань.

На жаль, роутер від Google не буде доступним, ціна його складе $ 129. Ця новинка стане важливою частиною розумної домашньої екосистеми, створюваної зараз пошукачем і зав’язаною на асистента Google Home. Втім, з огляду на озвучені ціни на модулі, «розумний будинок від Goole» буде доступний не кожному.

Джерело інформації: AndroidPolice