За версією експертів DisplayMate Samsung Galaxy Note 7 став володарем кращого дисплея

Мобільна продукція південнокорейської компанії Samsung вже не вперше удостоюється титулу кращого пристрою в своєму класі за рахунок використання передових комплектуючих. Не стала винятком і модель Galaxy Note 7, екран якої фахівці авторитетної лабораторії DisplayMate визнали найбільш технологічно передовим дисплеєм в своєму класі. Матриця Super AMOLED з роздільною здатністю 2560×1440 пікселів була ретельно вивчена експертами, та порівняна з результатами тестування конкурентів по ринку після чого були зроблені однозначні висновки.

Galaxy Note 7

Так, використана в Samsung Galaxy Note 7 матриця зуміла відзначитися відразу декількома рекордними показниками, серед яких:

  • найвища яскравість, що досягає значення в 1000 ніт;
  • найширший діапазон колірної гами;
  • найвищий коефіцієнт контрастності;
  • один з найнижчих коефіцієнтів відбиття (всього 4,6%) серед екранів, які побували в руках фахівців DisplayMate.

Експерти також не залишили без уваги і вельми корисні для користувача Galaxy Note 7 налаштування дисплея, зазначивши світлофільтр, який активується при виборі нічного режиму роботи для коригування кольору екрану. За рахунок переходу до «теплих» відтінків істотно підвищується рівень зорового комфорту при взаємодії зі смартфоном в темний час доби або в умовах недостатнього освітлення. А наявність відразу двох вбудованих датчиків освітленості зробила автоматичне регулювання яскравості максимально точним, за рахунок чого пристрій реагує навіть на незначні зовнішні зміни.

Galaxy Note 7

За результатами серії випробувань екран Samsung Galaxy Note 7 отримав оцінки від «дуже добре» до «чудово». DisplayMate навіть поскаржилися на те, що технічна досконалість встановленої в смартфоні матриці перевершила таку в Galaxy S 7, а тому розробники мали повне право назвати смартфон «Galaxy Note 8», щоб підкреслити його приналежність вже до наступного покоління мобільних ґаджетів.

Джерело інформації: AndroidAuthority