Xiaomi запустила європейське оновлення до MIUI 8

Xiaomi оголосила про запуск оновлення європейських варіантів смартфонів компанії до MIUI 8. Першими нову версію фірмової системи на основі Android отримають п’ять ключових для ринку пристроїв.

У цей список потрапили Redmi 1S, Mi 2/2S, Mi 4i, Redmi Note 3G, Redmi Note 4G, також OTA сьогодні надійде на деякі Redmi Note 2 і Redmi 2. Бажаючі можуть не чекати надходження оновлення «по повітрю» – файли з ним , а також свіжими завантажувачами вже є на європейському форумі Xiaomi. Більш широко прошивки для Redmi Note 2 і Redmi 2 почнуть поширювати вже 25 серпня. Точних дат викладання оновлення до MIUI 8 для інших смартфонів поки немає, проте в Xiaomi обіцяють не затягувати.

Свіжа версія системи несе безліч візуальних змін в фірмових додатках, а також в інтерфейсі користувача, з’явилося дуже багато анімації. Внутрішніх змін в MIUI 8 також предостатньо, серед них і така очікувана багатьма, як можливість створення декількох акаунтів (по суті «сховищ») для однієї програми, в тому числі Facebook або Whats App.

Завантажити свіжі прошивки для європейських версій деяких смартфонів Xiaomi можна з офіційного джерела, однак ми радимо дочекатися надходження OTA-пакета «по повітрю».

Джерело інформації: Xiaomi