Xiaomi готує новий смартфон схожий на Galaxy Note 7

Китайська Xiaomi швидко закріплюється на світовому ринку. Компанія, відома перш за все своїми смартфонами, останнім часом освоює і нові ринки, випускаючи різні пристрої, від ноутбуків до електричних викруток. Згідно з чутками, Xiaomi готує новий смартфон Mi Note 2. Зараз в Мережі з’явилися рендери цього пристрою, і він досить сильно нагадує новий флагман Samsung Galaxy Note 7.

Xiaomi Mi Note 2 Xiaomi Mi Note 2

Ці рендери показують, що Xiaomi Mi Note 2 може отримати дизайн з металу і скла, як і Galaxy Note 7. Більш того, смартфон, мабуть, отримає вигнутий по краях дисплей і симетрично зігнуте з заднього боку скло. Цікаво, що гнучкі панелі AMOLED компанія напевно буде купувати у Samsung.

Xiaomi Mi Note 2
Xiaomi Mi Note 2

Згідно зображенням, на тильній стороні поміститься подвійна камера. Раніше численні чутки повідомляли, що Xiaomi Mi Note 2 може отримати подвійну 12-Мп камеру. Вважається також, що апарат обзаведеться процесором Qualcomm Snapdragon 821, 6 Гб оперативної пам’яті, 128 Гб вбудованої флеш-пам’яті і ємною батареєю на 4000 мАг. Екран нібито буде 5,7-дюймовим, з роздільною здатністю 2K (2560×1440 пікселів).

Xiaomi Mi Note 2

Очікується, що Xiaomi представить смартфон Mi Note 2 в наступному місяці, причому в Китаї пристрій буде коштувати трохи вище $ 500. Про те, чи з’явиться він офіційно за межами рідного ринку, поки не повідомляється.

Джерело інформації: ubergizmo