Вкрадений iPhone буде ідентифікувати злодіїв, які ним користувались

Компанія Apple запатентувала механізм ідентифікації злодіїв, які вкрали iPhone.

Згідно патентній заявці, яку опублікувало американське бюро з реєстрації патентів і торгових марок, мобільні ґаджети від Apple будуть зберігати інформацію про користувачів, які намагалися отримати несанкціонований доступ до заблокованого пристрою.

В добавок до існуючої функції Find my iPhone, нова технологія «навчить» ґаджет збирати дані про зловмисника і відправляти її власнику. В такому випадку, при крадіжці iPhone, або iPad власник не тільки зможе відстежити місце розташування загубленого пристрою, але і отримає фото і відбитки злочинця.

Документ не описує спосіб зберігання даних про грабіжника. Однак доцільніше було б відправляти отриману інформацію на сервери Apple. Якщо такі дані будуть зберігатися тільки в пам’яті пристрою, як у випадку з відбитками власника для Touch ID, їх корисність буде обмеженою. Інформація про злочинця зможе використовуватися тільки при його затриманні, як речовий доказ.

Якщо ж фото і відбитки злодія будуть пересилатися на сервер і передаватися правоохоронним органам на вимогу, це допоможе ідентифікувати і швидше знайти зловмисника.

Коли запатентована технологія з’явиться в iPhone, поки невідомо.