Відбувся реліз Android 7.0 Nougat

Google випустила Android 7.0 Nougat, чим довела правоту канадського оператора Telus, який обіцяв цю подію як раз на 22 серпня. Свіжа версія ОС привнесла важливі нововведення, як всередині самої системи, так і в інтерфейсі, а також «прокачала» вже існуючі функції.

Пошуковик представив систему ще в березні, після чого випустив кілька попередніх прошивок для актуальних пристроїв Nexus. Це дозволило обкатати нововведення і поліпшення, так що до релізу повинна була дійти “вилизана” версія Android 7.0 Nougat.

Android 7.0 Nougat Android 7.0 Nougat Android 7.0 Nougat Android 7.0 Nougat

Кілька десятків нових емодзі, додавання функції роботи з двома вікнами додатків одночасно, підтримка Vulkan API необхідна геймерам, кастомізація шторки швидких налаштувань, швидка відповідь на повідомлення без відкриття програми, зміна розмірів елементів інтерфейсу – все це і багато іншого отримають пристрої з новою версією системи. Першим смартфоном з Android 7.0 Nougat «з коробки» стане LG V20, який корейська компанія представить трохи пізніше.

LG V20

Втім, спробувати раніше інших свіжу версію системи традиційно зможуть власники актуальних пристроїв лінійки Nexus:

  • Nexus 6;
  • Nexus 5X;
  • Nexus 6P;
  • Nexus 9;
  • Nexus Player.

Поширення відповідних OTA стартує вже з сьогоднішнього дня і затягнеться на кілька тижнів. Все сказане вище відноситься також до планшета Pixel C і смартфона General Mobile 4G (Android One). Пристрої, що були оновлені до бета-версії Android N, найближчим часом отримають прошивку з фінальною версією Nougat.

Власникам інших ґаджетів залишається чекати новин від виробників. Найближчим часом більшість компаній назве список смартфонів і планшетів, які точно отримають Android 7.0 Nougat, а може і вкаже терміни створення прошивок.

Джерело інформації: Android