В Україні запущено сайт Apple українською мовою

Не секрет, що українські шанувальники продукції Apple вимушені переглядати матеріали про улюблений бренд на російськомовних інтернет-ресурсах. У цю категорію входять огляди техніки та програмного забезпечення, новини, поради по ремонту і використанню пристроїв, та ін. Погодьтеся, що подібна практика не дуже приємна, адже українці не мають змоги дізнаватися інформацію на рідній мові! Усе тому, що на просторах інтернету не існувало жодного якісного україномовного сайту про Apple!

Нарешті ситуація змінилася! Раді повідомити про створення першого україномовного сайту присвяченого Apple Macintosh — MAC.ORG.UA! Спеціалізований портал про “яблуневу” техніку і програмне забезпечення було створено за сприяння відомого сервісного центру Apple “BashMac” у м. Києві. Це дало змогу не тільки висвітлювати останні новини, але й робити повноцінні огляди, публікувати поради щодо ремонту та обслуговування MacBook, iMac, налаштування macOS та програм. Публікації відрізняються високою достовірністю, адже засновані на практичному досвіді професійного сервісу!

Усі матеріали сайту зручно поділені на тематичні розділи, тому кожний відвідувач легко знайде те що його цікавить. Наприклад, інформація про обслуговування і ремонт MacBook зібрана в окрему добірку, так само як огляди програм і налаштувань, новини зі світу Apple, та інше. А головне — усі матеріали цікаві та унікальні, багато з них не мають аналогів навіть у більш розвиненому російськомовному інтернеті! Особливо це стосується апаратної частини техніки Apple, питань експлуатації, функціоналу, ремонту і модернізації.

Отже, якщо ви власник MacBook, iMac, Mac Pro, Mac mini, або ж просто цікавитесь Apple — усе що потрібно, ви знайдете на українському порталі “Mac Україна”! Проект створено українцями для українців, з метою якісного задоволення потреби в корисній інформації та популяризації рідної мови. Любите та користуєтеся розробками Apple? Читайте та переглядайте матеріали українською на порталі Apple Україна!