Transcend представила накопичувачі з портом USB Type-C

Компанія Transcend представила флеш-накопичувачі JetFlash 850S і JetFlash 890S, портативний жорсткий диск StoreJet 25MC, а також картрідер RDC8K і RDC2K: всі пристрої оснащені симетричним портом USB Type-C.

Transcend

Брелок JetFlash 850S обладнаний тільки коннектором USB 3.1 Type-C, в той час як модель JetFlash 890S додатково має роз’єм USB 3.1 (Gen 1) Type-A. Заявлена ​​швидкість передачі даних досягає 130 Мбайт/с. Місткість може становити 16, 32 і 64 Гбайт. На новинки надається довічна гарантія.

Портативний жорсткий диск StoreJet 25MC, в свою чергу, здатний зберігати 1 Тбайт інформації. Термін гарантії виробника складає три роки.

Transcend
Картрідер RDC8K оснащений чотирма слотами для носіїв різних типів. Зокрема, підтримується робота з флеш-картами форматів SD, microSD, CompactFlash (CF) і Memory Stick (MS).

Рідер RDC2K розроблений спеціально для смартфонів і планшетів з портом USB Type-C, що функціонують під управлінням операційної системи Android. Цей пристрій може працювати з картами SD і microSD. Додатково передбачено порт USB Type-A для підключення зовнішніх накопичувачів.

Про терміни початку продажів новинок та їх вартість нічого не повідомляється.

Джерело інформації: CDRLabs