Стала доступна iOS 10 Public Beta 4

Компанія Apple випустила четверту бета-версію iOS 10 для публічного тестування. На відміну від попередніх версій, нова збірка отримала не дуже багато помітних змін, що, втім, цілком закономірно з урахуванням часу, що залишився до анонсу офіційної версії. Очікується, що фінальна збірка iOS 10 стане доступна користувачам в першій половині вересня. А поки ми пропонуємо дізнатися те, що все-таки нового в iOS 10 beta 5 для iPhone і iPad.

Загальна інформація
– Розмір оновлення iOS 10 beta 4 становить близько 330 МБ, в залежності від пристрою.
– Оновлення доступне для iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s/5c/5, iPod touch 6G, iPad 4, iPad Air, iPad Air 2, iPad Pro і iPad mini 2, 3 і 4.
– Для оновлення на публічну iOS 10 beta 4 досить перейти в «Параметри» → «Загальні» → «Оновлення ПЗ» та завантажити систему з подальшим її встановленням (за умови, що ви вже погоджувалися взяти участь у публічному тестуванні на офіційному сайті Apple).

Виправлення
– Підвищилася стабільність і продуктивність.
– Дата на панелі інструментів тепер відображається на всіх пристроях.
– Вирішено проблему з використанням Smart Battery Case для iPhone 6 і iPhone 6s.
– Компанія Apple планує зміни в алгоритмах розпізнавання осіб в додатку Фото, тому всі призначені для користувача дії з бета-версіями iOS 10 будуть скинуті.
– Після перезавантаження пристрою можна використовувати Touch ID для завантаження програм.

Зміни
– Новий звук блокування пристрою схожий на закриття дверей.
– Нова іконка джерела звуку в додатку Apple Music і Пункті управління.
– Колір фону сторонніх віджетів тепер темніший, ніж у стандартних.