Samsung Galaxy Note 7 проти iPhone 6s в тесті на швидкодію

Компанія Samsung знову у всіх на слуху – недавно вона випустила в світ Galaxy Note 7, смартфон, що володіє 64 ГБ вбудованої пам’яті, зменшеним акумулятором, стилусом і захмарним цінником. Такі основні відмінності новинки від побратима в образі S7 Edge.

Чим же нас може здивувати нова модель – певно тільки швидкістю роботи. Порівняти швидкодію Galaxy Note 7 та iPhone 6s взявся автор YouTube-каналу PhoneBuff. Тест проводився в традиційний спосіб: на обох пристроях одночасно запускався ряд додатків та ігор, при цьому час відгуку ґаджетів на завдання фіксувався на секундомір.

Спочатку, після запуску, обидва девайса справлялися із завданнями однаково успішно, однак вже після кількох відкритих додатків, Samsung Galaxy Note 7 почав помітно відставати від iPhone 6s. В результаті, «яблучний» смартфон першим завершив тест, в той час як смартфон Samsung ледь пройшов перше коло і пішов на повторне.

Galaxy Note 7 vs iPhone 6S Speed Test

Таким чином, незважаючи на заявлені на папері специфікації, ґаджет південнокорейського виробника виявився в даному тесті слабкішим флагмана Apple. При цьому варто враховувати, що новинка Samsung має більший, ніж у iPhone 6s, обсяг оперативної пам’яті. Як з’ясувалося, більш потужні специфікації ніяк не позначилися на швидкодії пристрою.