Рейтинг ненадійних смартфонів на iOS і Android

Фахівці Blancco Technology Group виявили, які смартфони на iOS та Android ламаються частіше.

Виявилося, що в другому кварталі 2016 року із проблемами в роботі більше стикалися власники iPhone.

Згідно з дослідженням, за описуваний період збої спостерігалися в роботі 58% «яблучних» смартфонів – це в 2 рази вище за показник за перший квартал 2016 року. У «гуглофонів» ситуація трохи краща – з проблемами в роботі ґаджетів на Android, користувачі стикалися 35%. Вперше в історії смартфони на Зеленому роботі виявилися надійнішими iOS-девайсів.

Серед пристроїв Apple найбільшу кількість скарг надійшло на iPhone 6 (29%), iPhone 6S (23%) та iPhone 6S Plus (14%). Більш надійними виявилися iPhone 6 Plus і iPhone 5S – на них скаржилося 13% і 8% власників, відповідно.

Лідерство по несправності серед Android-смартфонів утримує продукція Samsung – 26% всіх збоїв доводиться на мобільні апарати південнокорейського гіганта. Слідом ідуть компанії: Lenovo, LeTV і Motorola. Найбільш проблемним смартфоном на Android виявився Le 1S, 10% власників якого змушені були звертатися за допомогою до фахівців. Далі йдуть Le 1S Eco (7%), Vibe K5 Plus (6%), Vibe P1m (4%) і K3 Note (4%).

У дослідженні йдеться, що 65% «проблемних» iPhone відчували труднощі з падінням додатків, 11% – з Wi-Fi, 4% – з коректною роботою апарату, 4% – з даними і 2% – з поганим прийомом сигналу. У Android-смартфонів головна проблема полягає в роботі камери (10%) і заряді акумулятора (10%).

За словами фахівців Blancco Technology Group, причиною багатьох відмов є дії власників, а не недоліки або дефект апаратної або програмної частин.

Джерело інформації: Blancco