Рейтинг найпотужніших смартфонів за версією AnTuTu липня 2016 року

Розробники AnTuTu представили черговий рейтинг найпотужніших смартфонів, датований липнем 2016 року. У порівнянні зі списком лідерів за попередній місяць змінилось всього одне – на 4 місце вривається безрамковий Nubia Z11 від ZTE з результатом 137 685 балів. Відповідно, всі самартфони, що йдуть наступні змістилися на одну позицію нижче, а ZUK Z2 вийшов з рейтингу.

AnTuTu липень 2016 року

Трійця лідерів колишня. Першість залишається за OnePlus 3, середній результат якого становить 140288 балів. Далі йдуть два китайських флагмана, назви яких багатьом укоаїнським користувачам нічого не скажуть. Йдеться про Vivo X5 Play Elite і LeEco Le Max 2.

З четвертої на п’яту позицію був зміщений ZUK Z2 Pro. На шостому місці – Xiaomi Mi5, за ним – Galaxy S7 edge, iPhone 6S, ZTE Axon 7 та iPhone SE. Таким чином, на даний момент 7 з 10 найбільш продуктивних за версією бенчмарка AnTuTu смартфонів – флагмани китайських компаній. До кінця року після виходу свіжих моделей iPhone, а також новинок зі Snapdragon 821 ситуація може сильно змінитися.

Джерело інформації: Gizmochina