Qualcomm не підтримає Android Nougat для Snapdragon 800/801

Відомий публікатор витоків LlabTooFeR повідомив, що усі смартфони, оснащені Qualcomm Snapdragon 800 і 801, не отримають Android 7.0 Nougat в повністю робочому стані. Причиною тому стала відмова Qualcomm від випуску драйверів для графічних прискорювачів, встановлених в ці процесори.

Лінійки чіпів Snapdragon 800 і 801 встановлювалися в більшу частину флагманів 2013 і 2014 років. Сам LlabTooFeR в повідомленні робить акцент на One M8, так як вважає за краще смартфони HTC.

Власникам пристроїв зі Snapdragon 800 і 801 залишається сподіватися на розробників сторонніх прошивок. Ті часто придумують так звані “милиці”, використовуючи підправлені застарілі драйвера для прошивок на основі нових версій Android. Працездатність таких рішень іноді залишається досить високою, але виробники смартфонів і планшетів не можуть собі дозволити йти тим же шляхом.

Навряд чи Qualcomm відмовилася від подальшої підтримки тільки для Snapdragon 800 і 801. Драйвери для Android 7.0, швидше за все, не отримають і багато процесорів середньої та низької цінової категорії, проте власники пристроїв з ними часто і не мріють про оновлення.

Джерело інформації: LlabTooFeR