Qualcomm дала пояснення про підтримку різних версій Android на чіпсетах Snapdragon

Минулого тижня Google випустила нову операційну систему Android 7.0 Nougat, а через кілька днів з’явилася інформація, що компанія Qualcomm відмовилася оновлювати графічні драйвери для процесорів Snapdragon 800 і 801, а тому пристрої з цими чіпсетами не отримають оновлення до сьомої версії Зеленого робота. Компанія Qualcomm ніяк не коментувала ці чутки, тому співробітники ресурсу AndroidAuthority вирішили самостійно звернутися до виробника процесорів за роз’ясненнями. Відповідь представника Qualcomm виявилась досить несподіваною.

Qualcomm Technologies Inc. працює в тісній співпраці з OEM-виробниками для реалізації і підтримки різних версій Android на наших чіпсетах Snapdragon. Процесори підтримуються протягом всього життєвого циклу і випущені для споживачів версії ОС доступні OEM-виробникам протягом усього цього періоду. Ми рекомендуємо вам зв’язатися з виробником вашого пристрою або оператором для отримання інформації щодо оновлення до Android 7.0 Nougat “, – заявили представники Qualcomm.

Виходячи з цього, Qualcomm ніяк не обмежувала підтримку Android 7.0 Nougat на процесорах Snapdragon 800 і Snapdragon 801 – вся справа в виробниках, які вирішили не оновлювати свої старі пристрої. З усіх моделей смартфонів на базі цих чіпсетів на даний момент офіційно не отримають Android Nougat тільки Nexus 5, Sony Xperia Z3 і Z3 Compact, а також HTC One M8. Але варто пам’ятати, що ці смартфони вийшли від двох до трьох років тому, а згідно з політикою Google, нові версії Android випускаються протягом двох років з моменту старту продажів девайсів.

Джерело інформації: AndroidAuthority