Процесор наступного покоління для смартфонів Apple показали на фото

До презентації наступного iPhone залишилося менше місяця, і китайські джерела вже встигли «злити» в інтернет не тільки дизайн, але і специфікації новинки. Так, китайський сервісний центр GeekBar розмістив в Weibo знімок процесора A10, яким буде оснащений новий iPhone.

Apple A10

Судячи з фотографії, процесор буде мало чим відрізнятися від 64-бітової версії випущеного в минулому році чіпа А9. Фото цілком може виявитися підробкою, проте в минулому GeekBar вже публікував дані про невипущені пристрої Apple задовго до офіційних презентацій.

На знімку представлений не сам процесор А10, а модуль оперативної пам’яті, який є частиною чіпсета.

Ще одним підтвердженням того, що на фото зображений не готовий процесор, є відсутність маркування з назвою по краях. У готових процесорах назва друкується по периметру.

Нагадаємо, що головним з постачальників процесорів для iPhone 7 і iPhone 7 Plus є компанія TSMC, яка використовує при їх створенні 16-нм технологічний процес. Процесор повинен забезпечити новим смартфонам від Apple кращу продуктивність і бути менш енерговитратним, ніж попередники.

Імовірно, Apple представить нові смартфони 7 вересня. Передзамовлення на новинку відкриється 9 вересня, а роздрібні продажі стартують 16 вересня.