Пристрої на Android перевершили яблучну продукцію в стабільності

Оптимізація і стабільність, на думку шанувальників “яблучної” продукції, є основними перевагами кожного iPhone і iPad перед пристроями під керуванням навіть новітніх версій ОС Android. Не погодитися з ними, незважаючи на досить прийнятний рівень швидкодії і функціональності, часом не могли навіть власники флагманських смартфонів, щоразу згадуючи або про відсутність належних навичок у виробника, або про недосконалість самої «операційки». Але всьому приходить кінець, і колись недбайливий учень виявляється в змозі обійти навіть свого вчителя.

Згідно з даними звіту діагностичної фірми Blanco Technology Group, часті збої в роботі iOS досягли свого апогею і перевершили по частоті навіть відмови ОС Android. При цьому, як повідомляють експерти, розрив виявився досить істотним, склавши 58% і 35% відповідно.

Найбільш схильним до втрати працездатності пристроєм компанії з Купертіно став iPhone 6, який продемонстрував збої приблизно в 30% випадків. За ним послідував iPhone 6s з показником в 23%. А ось фаблет iPhone 6s Plus проявив себе куди більш надійним пристроєм, ледь досягнувши 14% відмов.

Що стосується смартфонів з ОС Android на борту, найбільш нестабільними в стані «зеленого робота» виявилися гаджети Samsung. На їх частку припало трохи менше третини всіх вильотів і фризів. Впевненішими себе проявили смартфони Motorola, яким вдалося набрати в даному випробуванні лише близько 10%.

У той же час частота відмов Android-пристроїв скоротилася з 44% в першому кварталі 2016 року до 35% у другому. Найбільш «лабільними» додатками, котрі спровокували найбільшу кількість вильотів на iOS, стали Snapchat, Instagram і Facebook. Найгіршою програмою для Android стало штатне ПЗ камери.

 

За матеріалами: phonearena