Опубліковані фотографії працюючого iPhone 7 Plus у кольорі Deep Blue

Після чуток про вихід iPhone 7 у чорному, в Мережу потрапила серія фото iPhone 7 Plus в абсолютно іншому кольорі. Відтінок корпусу названий Deep Blue, це щось середнє між блакитним та сірим. Яблуко на спинці у нього чорне, а ось прожилки антен – контрастно світлі.

iPhone 7 Plus
iPhone 7 Plus iPhone 7 Plus

Виглядає таке рішення незвично і, в цілому, навіть, привабливо. Відтінки синього у випадку з металевими корпусами інші виробники практично не використовували, тому в Apple є шанс поставити моду на подібні рішення.

На знімках демонструється не черговий макет, а цілком робочий варіант смартфона з встановленою iOS 10, про що свідчать нові віджети на екрані. Фото так само підтвердили наявність дуал-камери і відсутність аудіороз’єму, замість якого тепер друга решітка динаміка (або ж просто імітація).

iPhone 7 Plus iPhone 7 Plus

Єдина невідповідність на цих знімка, що дозволяє засумніватися в їх справжності – магнітний коннектор на тильній панелі, якого немає. На переважній більшості ранніх зображень фаблета цей елемент присутній. Зараз же, його відсутність можна пояснити лише тим, що Apple в останній момент від нього відмовилася.

iPhone 7 Plus iPhone 7 Plus

Як ця модель буде називатися: iPhone 7 Plus або, все-таки, 7 Pro, і чи буде у неї додатковий коннектор для підключення аксесуарів, ми дізнаємося вже на початку вересня, коли і відбудеться анонс.

Джерело інформації: PhoneArena