Оновлений лаунчер для Android Nougat

Схоже Google вирішила зайнятися редизайном лаунчера для Android Nougat, адже чималу роль при використанні смартфона грає саме лаунчер. Інформацію про оновлену програмну оболонку нам надали колеги з AndroidCentral, які впевнені на 90% в її правдивості. Так давайте ж розглянемо зміни:

Вище можна переглянути gif-зображення, які відмінно передають суть оновлення. Однак варто сказати, що це не фінальна версія. Знаючи Google, не можна бути впевненими в тому, що фінальна версія лаунчера буде саме такою. Що стосується самих змін – вони тут дійсно істотні. У минулому компанія змінила лише колір іконки переходу до списку всіх додатків, а також зробила прокрутку цього списку вертикально.

В майбутньому оновленні працівники Google вирішили повністю відмовитися від іконки переходу до списку всіх додатків. Втім, це не означає, що користувачі отримають чергову копію iOS, немає. Список всіх додатків нікуди не дінеться, а для його виклику потрібно буде лише потягнути напівпрозору картку від док-бару вгору. У верхній частині картки розташований сам док-бар з іконками програм, у міру підняття картки зі списком всіх додатків прозорість зводиться до нуля, а додатки док-бару зникають, поступаючись місцем пошуку.

Підняти шторку зі списком всіх додатків можна так само, натиснувши на невелику стрілку або свайпнувши від неї вгору. Сам список всіх додатків ніяких істотних змін не отримав, проте, повторимося, до релізу все ще може змінитися.

На головному екрані розташувався віджет календаря, який не можна пересунути або видалити. Зліва від віджета розташувалася свого роду закладка з буквою «G», натиснувши на яку активується пошук Google. Поки свайп від закладки ні до чого не призводить, що пов’язано з “сирістю” оновлення. До того ж в подальшому Google має представити Assistant і оновлений Google Search.

І представить вона весь «фарш» оновленого софта разом з новими Nexus-смартфонами Sailfish і Marlin. На додаток зазначимо, що, швидше за все, оновлений лаунчер буде доступний на початковому етапі лише тим, хто придбав нові Nexus’и. Всім іншим доведеться чекати, як це було у випадку з Nexus 5, оновлений лаунчер якого інші Android-власники отримали лише через кілька місяців, сюди входили і власники Nexus 7 (2013) і Nexus 4.