OnePlus 3 у три рази обігнав Samsung Galaxy S7 за швидкістю зарядки

Ми знаємо, як Samsung пишається швидкою зарядкою в Galaxy S7. Ця функція є однією з ключових, і Samsung активно акцентує на ній увагу, просуваючи флагман. Через такі вихваляння конкурента, компанія OnePlus провела порівняння швидкості адаптивної зарядки двох смартфонів – її власного OnePlus 3 та Galaxy S7 від Samsung.

OnePlus 3 оснащений технологією Dash Charge, і компанія вирішила втерти носа Samsung у своєму новому відео, нещодавно опублікованому на YouTube-каналі OnePlus. Останнім часом OnePlus 3 отримує багато негативних відгуків у свій бік, але, очевнидно, на цьому відео він показаний з кращого боку.

Відео починається з повідомлення, яке попереджає про те, що фактичний час зарядки може залежати від налаштувань смартфона, джерела живлення і використання під час зарядки. Після цього стартує перший раунд – Samsung Galaxy S7 і OnePlus 3 одночасно заряджаються з вимкненими екранами.

Власна технологія OnePlus виявилася більш ефективною: за півгодини OnePlus 3 зарядився до 64%, а Galaxy S7 за той же час набрав лише 50% заряду. Обидва пристрої оснащені акумуляторами з однаковою ємністю – 3000 мАг.

Перше випробування проводилося при вимкнених екранах, а друге з включеними, і, в цьому випадку, OnePlus 3 показав ще більш вражаючий результат – цей смартфон зарядився до 67%, в той час як акумулятор Galaxy S7 виявився заряджений всього на 23%. Така різниця буде дуже помітна при використанні пристроїв, коли вам буде потрібно заряджати смартфон, одночасно виконуючи на ньому будь-які дії.

Є сумніви в тому, що хтось вважатиме за краще придбати OnePlus 3 через технології Dash Charge. Однак, компанія OnePlus не могла упустити можливість узяти гору хоч у чомусь над смартфоном, який показав себе краще за всіх у 2016 році.