Нова бета-версія WhatsApp володіє корисною функцією

Незабаром в месенджері WhatsApp повинен з’явитися ряд нових функцій. Так, наприклад, очікується впровадження підтримки GIF, відеодзвінків, двофакторної аутентифікації. Але дещо вже є в свіжій бета-версії програми для Android. Йдеться про можливість вибору декількох одержувачів повідомлення.

WhatsApp

У версії 2.16.230 при відправці або пересилання повідомлень можна вибирати необмежену кількість одержувачів, причому серед них можуть бути і групові чати. Аналогічним чином можна поділитися в WhatsApp фотографіями, відео або документами відразу з декількома контактами. Така функція, безсумнівно, стане в нагоді в ситуаціях, коли, скажімо, якою-небудь важливою новиною хочеться поділитися з усіма рідними та друзями: більше не доведеться по кілька разів розсилати одне і те ж. Правда, офіційного запуску нововведення поки ще потрібно почекати.

До слова, користувачі, які вирішили встановити бета-версію, також звертають увагу на те, що тепер в самому верху екрану відображаються три контакти, з якими вони найчастіше спілкуються, а не просто недавні чати. Цю зміну помічали і раніше, але поки розробники не поспішають її впроваджувати.

Джерело інформації: AndroidPolice