Meizu представила свої перші Smartwatch

Довгий час фанати китайської компанії Meizu чекали, коли виробник нарешті представить власний смарт-годинник, про який було так багато чуток. На загальний подив, представити новинку виробник вирішив без гучних презентацій та попередніх анонсів.Смарт-годинник компанії отримав назву Meizu Light Smartwatch, і він трохи відрізняється від того, що ми бачили на фотографіях, котрі з’явилися в Мережі в кінці минулого місяця. Цілком можливо, що на тих знімках був нефінальний прототип, оскільки представлені Meizu Light Smartwatch мають такий же зовнішній вигляд, але замість трьох фізичних кнопок вони мають тільки дві.

Meizu Light Smartwatch

Meizu Light Smartwatch виконані у вигляді класичного годинника круглої форми зі стандартним кріпленням під ремінці. Багатьох користувачів може розчарувати той факт, що в дійсності ці смарт-годинники не мають дисплея, а значить задовольнятися залишається тільки одним єдиним циферблатом з механічними стрілками, які показують час і день тижня. Корпус пристрою виготовлений з міцної сталі 316L з діаметром 42 мм, передня сторона прикрита сапфіровим склом. Виробник запевняє, що вони здатні витримати занурення у воду на глибину до 30 метрів.

Meizu Light Smartwatch

Годинники підключаються до смартфону по Bluetooth 4.0 і можуть виконувати функцію фітнес-трекера. За допомогою вбудованого гіроскопа, акселерометра і магнітного датчика вони можуть відслідковувати кількість пройдених кроків, подолану відстань, спалені калорії і інші параметри, які передаються в спеціальний мобільний додаток.

Meizu Light Smartwatch

У Meizu Light Smartwatch встановлений акумулятор ємністю 270 мАг, якого, як запевняє виробник, вистачає на 240 днів роботи годинника в режимі очікування. Всього в продажу буде п’ять версій: світлі з нейлоновим ремінцем, світлі або темні з ремінцем з натуральної італійської шкіри коричневого або чорного кольору, а також темні або світлі з металевим ремінцем.

Придбати Meizu Light Smartwatch поки можна тільки на китайській краудфандинговій платформі Taobao. Звичайна версія обійдеться в $ 151, зі шкіряним ремінцем – $ 196, а з металевим – $ 226.

Джерело інформації: AH