Meizu Max помічений на фото

Китайські джерела опублікували два знімка нового смартфона Meizu, анонс якого призначений на 5 вересня. Пристрій на фотографіях дуже нагадує представлений нещодавно M3E, але має і важливі відмінності.

Хоча корпус передбачуваного Meizu Max володіє тією ж конструкцією, тобто повністю металевий з парою пластикових прожилок, фаски по його краю непомітні, та й оформлення спалаху продовгувате, а не кругле. Тобто ґаджет на фото явно є іншим смартфоном, проте належить до того ж покоління. Доречі, оформлення передньої частини у ґаджетів однакове – датчики праворуч від прорізу голосового динаміка, а фронтальна камера зліва.

Max належить до лінійки Meilan, куди входять середнячки і доступні девайси. Якщо вірити чуткам, смартфон отримає великий 6-дюймовий дисплей, про інші характеристики навіть немає припущень.

Meizu Max

Шанувальники Meizu припускають, що ціна фаблет Max складе 1 799 юанів. Саме такі цифри видав фірмовий голосовий асистент Smart Voice (доступний тільки в китайських прошивках) на питання про те, у скільки обійдеться наступний продукт компанії. Навряд чи цю інформацію варто сприймати серйозно, але якщо вона правдива: новинка не з дешевих. Тобто начинка в Max повинна бути близькою, до встановленої в MX6.

Джерело інформації: GizmoChina