Galaxy Note 7 б’є рекорди попередніх замовлень

Зовсім недавно співробітники Samsung представили свій новий флагманський фаблет – Galaxy Note 7. Реакція цінителів високих технологій виявилася неоднозначною. Хтось залишився розчарованим відносно невеликою кількістю відмінностей від Galaxy S7 edge, тоді як іншим вистачило нового кольору корпусу, а також наявності корисного пера S Pen і сканера райдужної оболонки ока. Схоже, останніх все ж більшість. На користь цього говорить звіт про рекордні передзамовлення на згаданий смартфон.

Galaxy Note 7 Galaxy Note 7

Як повідомляють представники ресурсу PhoneArena, зробити такий висновок вдалося на підставі звіту The Korea Herald. Як можна здогадатися з назви, дані джерела зачіпають лише внутрішній для компанії Samsung ринок. Однак і ці цифри вражають.

За два дні з моменту старту замовлення на Note 7 жителі Південної Кореї зарезервували понад 200 тисяч примірників пристрою. Для порівняння: за аналогічний період кількість попередніх замовлень на Galaxy S7 було вдвічі меншим. Ну а про передзамовлення HTC 10 в Китаї краще і зовсім промовчати.

Домогтися таких значних результатів вдалося в тому числі завдяки зусиллям маркетологів. Зокрема, люди які залишили попереднє замовлення отримають в подарунок браслет Gear Fit 2, 50-відсоткову знижку на заміну екрану і подарункову карту еквівалентом 90 доларів в Samsung Pay Mall.

Ну а для популяризації фаблету в країні було встановлено 2800 зон для ознайомлення з можливостями Galaxy Note 7.