Фото зі специфікацією iPhone 7 Plus розкриває кілька цікавих особливостей

За тиждень до виходу iPhone 7 і 7 Plus, про майбутні флагмани з’являються все нові й нові подробиці. Про те, що Apple планує відмовитися від використання аудіопорту в оновлених iPhone, віддавши перевагу Lightning, в Мережі говорять вже не перший місяць. Але як тоді бути із штатною гарнітурою EarPods?

Опублікована кілька годин тому фотографія зі специфікацією iPhone 7 Plus розкриває кілька цікавих особливостей флагмана, який готується до виходу.

У достовірності фотографії є ​​сумніви. Інформацію поки варто сприймати виключно як чутки.

фотографія зі специфікацією iPhone 7 Plus

Ім’я пристрою – iPhone 7 Plus, а обсяг пам’яті конкретної моделі становить 256 ГБ, перший смартфон від Apple з настільки значним запасом простору.

Але найцікавіше в цьому знімку – комплект, в який входить:

  • iPhone 7 Plus;
  • гарнітура EarPods з Lightning-коннектором;
  • перехідник Lightning – «мініджек» (стандартний 3.5мм аудіопорт);
  • кабель Lightning – USB (стандартний зарядний шнур);
  • зарядний USB-пристрій.

Виходить, що iPhone 7 Plus буде поставлятися з точно такою ж гарнітурою EarPods, відмінністю якої стане Lightning-коннектор. Для підключення ж інших навушників буде запропонований комплектний перехідник.

Рішення виглядає трохи дивно, але якщо інформація підтвердиться, радує одне – відразу після покупки смартфона не потрібно турбуватися про додаткове придбання перехідника. В кінці-кінців, аксесуари Apple коштують недешево.

Джерело інформації: 9TO5Mac