Засновник CyanogenMod розповів про майбутнє компанії

В кінці минулого тижня з’явилася інформація, що компанія Cyanogen, відома завдяки випуску кастомних прошивок CyanogenMod і Cyanogen OS на базі Android, звільнила 20% своїх співробітників. Разом з цим ряд джерел повідомили, що компанія має намір змінити стратегію і зосередитися на додатках.

Генеральний директор Cyanogen Кірт МакМастер спростував ці чутки і заявив, що вони як і раніше зосереджені на створенні відкритої операційної системи на Android. Він визнав, що компанії дійсно довелося попрощатися з багатьма співробітниками, але міняти раніше обрану стратегію вони поки не мають наміру.

Також заспокоїти фанатів вирішив і засновник CyanogenMod Стів Кондик, який написав в офіційному блозі повідомлення, де пояснив ситуацію, що склалася.

«CyanogenMod є тим, що відмінно працює. І можливо, їй не потрібно ставати більшою, щоб продовжувати ефективно працювати. Я все ще дико натхненний ідеєю платформи, в створенні якої беру участь. У вас є вибір, щоб зламати ваш телефон і з’ясувати, як встановити цю чортову штуковину і які можливості вона приховує. Це як і раніше має важливе значення, якого б не існувало без спільноти користувальницьких прошивок. Cyanogen Inc, включно зі мною, і надалі спонсоруватиме проект і продовжувати грати активну роль в його розвитку. Всупереч поширеній думці , ми не збираємося концентруватися на додатках і йти від CyanogenMod. Ми опублікуємо додаткову інформацію на сайті Cyanogen найближчим часом», – написав Стів Кондик.

Таким чином, фанати CyanogenMod можуть бути спокійні, тому що компанія поки не планує закидати розробку кастомних прошивок.

Джерело інформації: AndroidCentral