Замість iPhone 7 Apple може показати iPhone 6SE

На думку китайських інсайдерів, осінній смартфон Apple буде називатися не iPhone 7, як вважалося раніше, а iPhone 6SE. Саме таке найменування вже пішло в оборот, тобто наноситься на упаковки і рекламні матеріали, запевняють вони.

Подібний інсайд, особливо без будь-яких наочних підтверджень, здається вкрай сумнівним, однак якщо згадати деякі попередні чутки, багато речей стають на своє місце. Зокрема, мова йде про інформацію про перехід Apple до трирічного циклу оновлення дизайну своїх смартфонів. Тобто три роки поспіль повинні виходити приблизно ідентичні зовні пристрої. На прикладі даної чутки це якраз iPhone 6, iPhone 6S та iPhone 6SE.

Наступна ж цифра в назві повинна ознаменувати перехід до кардинально нового вигляду. Ця модель, якщо вірити чуткам, буде відрізнятися від попередника лише зміщеними до торців пластиковими смужками на задній панелі. Інші ж деталі не такі істотні.

Така система іменування здається більш логічною і правильною, однак з точки зору залучення покупців Apple явно програє, адже багато користувачів вважатимуть SE-версію лише незначним апгрейдом актуальної моделі. Як буде насправді, дізнаємося у вересні.

Джерело інформації: PhoneArena