Ряд нових функцій в iOS 10 beta 3

Вчора розробникам стала доступна третя бета-версія нової операційної системи iOS 10. Крім косметичних поліпшень і підвищення стабільності роботи, Apple додала в нову бету ряд нових функцій, які раніше не були помічені на iPhone та iPad.
Так, наприклад, в новій беті власники iPhone 6s і iPhone 6s Plus можуть заблокувати свої пристрої з невеликою вібрацією (як в 3D Touch), яка свідчить про переведення смартфона в режим блокування. На інших пристроях просто змінився звук при натисканні на кнопку ввімкнення.

Нова функція з’явилася і в розділі «Спеціальні можливості» – тепер можна розблокувати пристрій, приклавши палець до сканера відбитків пальців, без натискання на кнопку Home.

iOS 10 Beta 3

Новий звук клавіатури, який ми почули в першій беті, зник у другій, проте в третій знову повернувся. Крім того, в налаштуваннях Siri з’явилася вкладка «Підтримка ПЗ», де можна дізнатися, які програми, що використовують Siri, мають доступ до ваших даних.

iOS 10 Beta 3

Також була виправлена ​​помилка з зупинкою відтворення аудіо при блокуванні зі зворотним зв’язком. Крім цього, в iOS 10 beta 3 не просто можна поділитися додатком, використовуючи 3D Touch – відтепер вказується і назва програми, чого не було в минулих бетах.

iOS 10 Beta 3

У додатку «Здоров’я» Apple пропонує поділитися з нею даними про вашу активність «для поліпшення функцій програми».

iOS 10 Beta 3

Шрифти в розділі «Пункт управління» змінилися і стали ще кращими. Також Apple нарешті виправила баг, за допомогою якого можна було прочитати повідомлення прямо з екрану блокування.

З дрібних нововведень варто відзначити появу навчальних відеороликів в додатку «Здоров’я», покращений інтерфейс управління «розумним» будинком в Пункті управління. Що стосується часу автономної роботи, тут все не так однозначно: хтось каже, що iPhone став працювати довше, інші, навпаки, скаржаться.

iOS 10 Beta 3

Оновлення iOS 10 beta 3 доступне для iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s/5c/5/SE, iPod touch шостого покоління, iPad 4, iPad Air, iPad Air 2, iPad Pro і iPad mini 2, 3 і 4. Якщо ви вже встановили нову бету і знайшли те, про що ми не написали, діліться своїми знахідками в коментарях!