Мобільна гра Pokemon Go вийшла в Європі

Мобільна гра Pokemon Go за кілька днів з дня першого релізу стала вже справжнім соціальним феноменом. Проте, офіційно вона поки була доступна в App Store і Google Play тільки для трьох країн – США, Австралії та Нової Зеландії.

Всім іншим бажаючим долучитись до нового тренду доводилося або створювати американський, австралійський або новозеландський аккаунт в App Store (для iPhone), або знайти і завантажити APK-файл з грою (для Android).

Тепер гра прийшла ще в одну країну офіційно – вона стала доступна в Німеччині в Google Play. Як очікується, інші ключові європейські регіони теж уже на черзі.

Нагадаємо, Nintendo і Pokemon Company оголосили в минулому вересні про випуск Free-to-play мобільної гри Pokemon Go з доповненою реальністю для пристроїв, що працюють під управлінням iOS і Android. Розробником гри виступає студія Niantic.

За задумом гри, геймери повинні досліджувати реальний світ, щоб зловити диких покемонів. Всього передбачено понад сотню різних істот. Покемонів треба знаходити на карті в навколишньому реальному світі за допомогою доповненої реальності. Коли поруч знаходиться покемон, смартфон буде вібрувати.

Джерело інформації: AndroidCentral