Microsoft почала показувати повноекранне повідомлення із закликом встановити Windows 10

Компанія Microsoft вдалася до останнього аргументу, щоб переконати користувачів перейти на операційну систему Windows 10. Щоб остаточно “добити” власників комп’ютерів на Windows 7.1 і Windows 8.1, розробник почав показувати їм повноекранне повідомлення із закликом якомога швидше встановити нову ОС.

Починається зі слів “просимо вибачення, що перериваємо, але це важливо” повідомлення, розгорнуте на весь екран, нагадує про те, що після 29 липня Windows 10 стане платною (119 доларів за повну “домашню” редакцію). Користувачам пропонується відразу ж поставити апдейт, нагадати пізніше ще тричі або відхилити сповіщення назавжди.

Як зазначає The Verge, повідомлення не буде доступне на ПК з встановленим додатком Get Windows 10. Також його не побачать користувачі несумісних з “десяткою” комп’ютерів, а також систем, на яких встановлення оновлення було завершено невдало.

Раніше Microsoft дотримувалася дуже агресивної політики щодо переведення користувачів на “десятку”. Приміром, компанія завантажувала Windows 10 на комп’ютери з Windows 7 і 8 автоматично, як “рекомендоване” оновлення. Про це повідомляли багато користувачів, скаржачись на неодноразові спроби їх ПК, не питаючи дозволу, самостійно завантажити і встановити оновлення до Windows 10. На це в Microsoft відповідали, що примусове завантаження Windows 10 було спричинено “помилкою” в оновленні.

Нав’язливі дії компанії призвели до того, що ентузіастам навіть довелося випустити утиліту, яка блокує будь-які апдейти, пов’язані з новою ОС. За добровільно-примусову політику Microsoft поплатилася і в суді: розробника Windows зобов’язали виплатити 10 тисяч доларів підприємниці, чий ПК вийшов з ладу після установки апдейта.

Джерело інформації: The Verge