Microsoft готує конкурента iMac

Корпорація Microsoft в обстановці суворої секретності розробляє моноблок під брендом Surface. Новинка буде виконана в тому ж форматі, що і відомий all-in-one комп’ютер Apple iMac.

Видання DigiTimes і Windows Central повідомляють, що моноблок під робочою назвою AIO (перші літери слів all-in-one, «все в одному») буде тонким і стильним пристроєм під управлінням Windows 10, націленим на масового споживача. Видання BusinessInsider зазначає, що з урахуванням специфіки лінійки Surface AIO отримає і невід’ємні атрибути «сёрфейсов» – сенсорний екран і стилус.

Раніше Microsoft зареєструвала патент на дизайн для настільного комп’ютера.

Microsoft готує конкурента iMac

Ще більш серйозний доказ існування AIO представив розробник Шубхан Чембуркар. Днями він побував у одній з лабораторій знаменитої будівлі Building 88 в кампусі компанії і помітив тизери відразу декількох нових Microsoft-пристроїв на 2017 рік:

В даний час ринок ПК стабільно скорочується, але Microsoft вдалося знайти успішну нішу – корпоративні користувачі та звичайні споживачі охоче купують Surface, пристрої-гібриди планшета і ноутбука. Моноблок – ще один популярний у сучасних покупців формат, так що було б логічно спробувати свої сили і на цьому напрямку. Тим більше що випуском Surface Microsoft довела – вона вміє дивувати.