Представлена левітуюча зарядка LIFT для Apple Watch

Майданчик Kickstarter іноді вражає оригінальністю своїх проектів. До одного з таких можна сміливо віднести бездротову зарядку Lift.

Особливість пристрою не тільки в тому, що це дуже стильний аксесуар для підзарядки смарт-годинника Apple Watch по бездротовому протоколу QI, але і в тому, що Lift вміє буквально літати в повітрі.

зарядка LIFT

В основі Lift встановлена ​​мініатюрна магнітна підставка. Сам корпус зарядного пристрою також оснащений магнітами. Після того, як ви одягаєте смарт-годинник на зарядний блок, вони буквально зависають над поверхнею підставки.

Lift сумісний не тільки з Apple Watch, а й іншими смарт-годинниками, а саму прямокутну підставку можна використовувати і для зарядки смартфона.

Комплект доповнений і ще одним аксесуаром – левітуюча лампа, яку можна використовувати в момент, коли більше не заряджаються інші пристрої.

зарядка LIFT

Вартість Lift залежить від комплектації і варіюється від $ 149 до $ 299. Кампанія зі збору інвестицій тільки запущена і до мети в $ 44 000 розробники з Levitation Works точно доберуться (на момент публікації зібрано $ 24 000).

Перші поставки левітуючої зарядної станції Lift заплановані на жовтень. Хочеться вірити, що продукт дійсно займе гідну нішу на ринку реально існуючих пристроїв.

Джерело інформації: Kickstarter