Компанія Cyanogen віддаляється від розробки операційної системи

Американська компанія Cyanogen Inc., схоже, змінює стратегію ведення бізнесу. Принаймні, про це повідомляють мережеві джерела, зокрема, Android Police і Recode.

Нагадаємо, що Cyanogen Inc. до сьогоднішнього дня займалася розробкою Android-сумісного дистрибутива CyanogenMod і просуванням його комерційної версії під назвою Cyanogen OS. Навесні минулого року компанія залучила на розвиток $ 80 млн – тоді її вартість оцінювалася в $1 млрд. Пізніше стало відомо, що Cyanogen Inc. веде переговори з низкою OEM-виробників з приводу установки своєї програмної платформи на бюджетні смартфони, розраховані насамперед на ринки, що розвиваються.

Cyanogen Inc.

І ось тепер повідомляється, що компанія віддаляється від розробки операційної системи на користь створення додатків. З цією метою проводяться скорочення штату: звільнення торкнуться приблизно 30 з 136 осіб. Тобто, чисельність персоналу Cyanogen Inc. зменшиться приблизно на 20%.

Таким чином, компанія, по всій видимості, не дуже задоволена своїм становищем в сегменті операційних систем для мобільних пристроїв, чим і пояснюється реструктуризація. Додамо, що зараз прошивка Cyanogen використовується на ґаджетах ZUK, Wileyfox, BQ і Smartfren.

Джерело: AndroidPolice