iPhone 4S працює на iOS 5 в рази швидше iOS 9

З виходом кожної нової версії операційної системи iOS власники застарілих комплектуючих задаються питанням – наскільки ефективно сучасна операційна система буде працювати на знятому з виробництва “залізі”? Черговий внесок у вирішення даного питання вніс автор YouTube-каналу iAppleBytes.

Айфони по праву вважаються довгожителями з урахуванням нинішніх реалій, коли рідкісний власник Android-смартфона трирічної давності може розраховувати на вихід останньої версії прошивки від Google для свого девайса. А ось власники iPhone 4S, випущеного без малого п’ять років тому, тільки зараз залишилися за бортом – iOS 10 для них не передбачена. Проте, зневірятися не варто – як показує практика, навіть остання актуальна на даний момент версія iOS 9.3.3 сильно поступається iOS 5 по швидкодії на застарілому смартфоні.

На відео можна зауважити, що навіть ввімкнення iPhone 4S під управлінням iOS 9.3.3 займає вдвічі більше часу, ніж на аналогічному девайсі зі встановленою iOS 5.0.1. Запуск стандартних додатків, завантаження web-сторінок, фокусування камери і інші процеси також обробляються на iOS 5 помітно швидше. Лише тестування за допомогою бенчмарка виявило невелику перевагу iOS 9 по деяких параметрах.

Таким чином, якщо не брати до уваги застарілий дизайн, відсутність деяких функцій і підтримки ряду додатків, то iOS 5 можна вважати ідеальним з наявних варіантів для власників iPhone 4S.