iOS 9 проти iOS 8 та iOS 7: тест швидкості роботи на старих iPhone

Тема зниження продуктивності старих iPhone та iPad після переходу на нові версії iOS є мегапопулярною на всіляких тематичних форумах і сайтах.

Користувачі скаржаться. що нові iOS не оптимізовані під старі пристрої, причому багато хто впевнений, що Apple робить це навмисно, домагаючись від користувачів відмови від минулих моделей на користь нових. Певна логіка в цьому, звичайно, є, але не вона є темою цієї публікації. Чи можна наочно побачити різницю в швидкості роботи, наприклад, iPhone 4s на iOS 9 та iOS 8? Таку можливість надав YouTube-канал iAppleBytes, який провів незвичайний порівняльний тест.

У порівнянні взяли участь смартфони iPhone 4s, iPhone 5 і iPhone 5s. На всіх апаратах порівнювалася робота iOS 9 та iOS 8, а на iPhone 4s – ще й iOS 7. Тест проводився звичайним способом, на смартфонах запускалися стандартні програми, швидкість роботи порівнювалася візуально. Результати тестування підтвердили, що на iOS 9 старі iPhone дійсно працюють повільніше, ніж на iOS 8 та iOS 7, це проявляється практично у всіх додатках.

Отже, нічого нового тести нам не показали, і висновки можна зробити дуже прості. Причому, саме такі, які нам прагне нав’язати сама Apple. Хочете, щоб ваш iPhone працював швидко і плавно на новій iOS – купуйте новий iPhone. Домогтися гарної швидкодії від старого «яблучного» смартфона, на жаль, не вийде.