Google Now on Tap переводить текст з вікна будь-якої програми

Компанія Google розширила можливості функції Now on Tap для пристроїв на основі платформи Android. Тепер Now on Tap вміє перекладати текст з вікна будь-якої програми. Причому для цього не буде потрібно виділяти текст або тримати додаток для перекладу запущеним постійно.

Якщо користувач переглядає текст на мові, що не відповідає мові, встановленій на смартфоні, Now on Tap запропонує перевести це вікно, навіть якщо воно містить кілька незнайомих мов. Це зовсім необов’язково повинен бути веб-сайт, переклад може бути запропонований для будь-якої програми. Функція перекладу стане доступна сьогодні для смартфонів англійською, основними європейськими мовами і російською.

Now on Tap

Ще одне нововведення для Now on Tap – кнопка Discover, яка запропонує стрічку контенту, пов’язаного з переглянутою користувачем в даний момент інформацією. Крім того, з’явилася можливість розпізнавати штрих-коди і QR-коди.

Нагадаємо, Now on Tap (Контекст від Now) був анонсований в травні 2015 року на конференції Google I/O, реліз відбувся одночасно з виходом Android 6.0 Marshmallow.

Джерело інформації: Google