Google готує годинник Nexus

Компанія Google готує до випуску дві моделі смарт-годинників під власним брендом Nexus. Про це повідомив сайт AndroidPolice з посиланням на «надійне» джерело. До цих пір під брендом Nexus випускалися лише смартфони, планшети і телевізійні приставки.

Перша модель годинника буде «флагманською» – велика і в якій дуже багато всіляких модулів та сенсорів (LTE, GPS, пульсометр і т.д.) Друга модель простіша – менша за розміром і позбавлена ​​датчика визначення місця розташування і модуля мобільного зв’язку. Випуск цих пристроїв видається цілком логічним кроком, адже Google тестувала платформу Android Wear на самостійно розроблених прототипах, і це майже достовірний факт – їх існування було підтверджено декількома неофіційними джерелами. Викидати прототипи годинників після розробки Android Wear недоцільно – ймовірно, саме тому керівництво Google прийняло рішення доопрацювати їх і випустити в продаж.

AndroidPolice стверджує, що обидві моделі будуть оснащені круглим циферблатом. «Велика» модель носить кодову назву Angelfish і схожа на Moto 360 і LG Urbane 2nd Edition LTE, хоча і відрізняється від них більш спортивним дизайном. На торці цього годинника розміщені три кнопки – одна велика посередині і дві маленькі поруч з нею. Для чого використовуються допоміжні кнопки, поки невідомо. Товщина Angelfish становить 14 міліметрів (приблизно як у Urbane LTE), а діаметр циферблата – 43,5 міліметра (менше, ніж у 46-міліметрових Moto 360). Завдяки наявності безлічі датчиків цей годинник зможе працювати незалежно від смартфона. Підтримка повністю незалежних додатків для годинника з’явиться з випуском Android Wear версії 2.0.

Android Wear

Друга модель годинника зараз носить кодове ім’я Swordfish і за своєю формою нагадує Pebble Time Round. На торці Swordfish розташована всього одна кнопка. Товщина корпусу цього годинника – 10,6 мм, а діаметр їх екрану – 43 мм. Також відомо, що годинник Swordfish буде сумісний з функцією MODE, яка автоматично змінює інтерфейс Android Wear в залежності від обраного ремінця – якщо поміняти ремінець, циферблат теж зміниться.

Google розробляє спеціальні циферблати для цього годинника з більш швидким доступом до повідомлень і найбільш часто використовуваних додатків. Випуск самого годинника і нового циферблата, ймовірно, відбудеться цієї осені і буде приурочений релізу Android Wear 2.0.

Навіщо Google вирішила випустити власні годинники? Ймовірно, компанія сподівалася, що пристрої на Android Wear будуть користуватися великим попитом, але ці очікування не виправдалися, і тепер Google прагне відродити інтерес виробників і споживачів до своєї платформи, а для цього потрібний годинник, який зможе змагатися з Apple Watch.
Джерело інформації: AndroidPolice