Corning Gorilla Glass 5: попрощайтеся з розбитим екраном при падінні смартфона

Ми вже звикли, що екрани сучасних смартфонів і планшетів покриті захисним склом, яке стійке до відколів і подряпин, однак при кожному падінні свого ґаджета ми тремтячою рукою піднімаємо його, боячись побачити красиву, але зовсім не бажану «павутину» на екрані. У Corning вирішили і цю проблему, представивши своє нове скло Gorilla Glass 5, яке, як запевняє виробник, стійке до падінь на різні шорсткі поверхні, наприклад, на тротуарну плитку.

У Corning заявили, що на цей раз компанія вирішила концентруватися не на подряпинах і тріщинах, а на ударостійкості. У той час як стандартне натрієво-кальцієво-силікатне скло розбивається зі 100% ймовірністю при падінні з висоти 1,6 метра, Gorilla Glass 4 в 80% випадків залишається неушкодженим. За запевненням Corning, Gorilla Glass 5 володіє вдвічі більшою стійкістю до пошкоджень при падіннях, в порівнянні з попереднім поколінням.

Gorilla Glass 5

Corning вже розсилає тестові зразки Gorilla Glass 5 різним виробникам, тому вже в другій половині року ми можемо побачити смартфони та планшети з новим склом.

Скло Gorilla Glass четвертого покоління було представлено в 2014 році. Перші пристрої на базі Gorilla Glass 5 повинні будуть з’явитися ближче до кінця теперішнього року. Раніше Apple офіційно підтвердила, що Corning є основним постачальником скла для своїх пристроїв тому з великою ймовірністю саме Gorilla Glass 5 буде використовуватися в iPhone 7.

Джерело інформації: Droid-Life