Apple запатентувала iPhone з двома SIM-картами

Хоча iPhone 7 представлять тільки в вересні, чутки про новинку надходять в Мережу з завидною регулярністю. За відомостями одного з джерел, в цьому році Apple випустить три моделі своїх смартфонів, одна з яких отримає роз’єм з двома SIM-картами.

Інформація про це поки не підтверджена, але саме таке рішення описує свіжа патентна заявка Apple. У документі компанії, оприлюдненому Бюро патентів і торгових марок США, описується технологія Dual SIM Dual Active (DSDA) – спосіб функціонування мобільних пристроїв з двома активними лініями. Іншими словами, смартфон може знаходиться одночасно в мережах двох операторів: дзвонити і приймати виклики незалежно один від одного.

Apple вказує, що телефон буде містити дві антени, один радіопередавач, подвійний модуль для SIM-карти і два ресивера. Всі ці компоненти, необхідні для роботи обох «сімок», повинні бути розміщені всередині iPhone. Можливо, в Apple вирішили позбутися аудіороз’ємів саме на користь слота для другої SIM-карти.

iPhone 7

Якщо чутки підтвердяться, то у вересні Apple покаже три модифікації iPhone 7. Дві з них з 4,7- і 5,5-дюймовим екраном будуть ставитися до топової лінійки, а третя стане бюджетним варіантом без дисплея 3D Touch і з подвійною SIM-картою . Крім патентної заявки Apple, цей факт підтверджують фотографії подвійного лотка для iPhone, опубліковані в червні. На ринках, що розвиваються, Індії, Бразилії та Китаю користуються попитом телефони, що поєднують дві SIM-карти.

У будь-якому випадку, до офіційної презентації iPhone 7 подібну інформацію варто відносити до категорії чуток.