Знімок нового смартфона від Meizu потрапив у Мережу

Сумнівів у тому, що Meizu в черговий раз готується здивувати нас випуском цікавої новинки, немає ні у кого. Цей факт підтверджується численними витоками. Сьогодні ж в нашому розпорядженні з’явився вельми цікавий речовий доказ у вигляді знімка, приналежність якого викликає купу запитань.
Meizu

Журналісти видання GizmoChina, що поділилися фотографією прийдешньої новинки, практично впевнені, що вона демонструє новий Meizu M3S, реліз якого намічений на 13 червня. Їх точка зору, проте, не витримує критики в силу сумнівно широкого спектра зовнішніх відмінностей передбачуваного «бюджетника» від зображеного на знімку смартфона.

По-перше, судячи з плавності колірного переходу на стику антенних вставок, верхня і нижня частини явно виконані зі сплаву алюмінію, а не з пластику, як елементи Meizu M3 Note. По-друге, габарити корпусу явно перевищують стандартні рішення про п’ять дюймів, про що говорить розташована на задньому плані клавіатура. І, нарешті, по-третє, більш різкі грані пристрою, на відміну від плавних скосів у всій “M”-лінійці, змушують згадати про плани компанії випустити моделі MX6 і M2 Metal.