Як працює iOS 10 beta 1 на старих моделях iPhone

Вихід першої бета-версії iOS 10 спонукав деяких відеоблогерів до всіляких експериментів. Здавалося б, який сенс порівнювати роботу iOS 10 beta 1 на різних iPhone, якщо ця система ще далеко не стабільна, і працювати нормально явно не буде – ні на iPhone 6s, ні на iPhone 5. Проте блогер Adrianisen вирішив провести такий експеримент і зняв його на відео.

Дива не сталося. «Десятка» поки що не пристосована до реального життя, а тому на всіх без винятку iPhone, які брали участь в «тесті» поводила себе, як то кажуть, абияк. Правда, дещо в чому різниця все ж була. Швидкість завантаження системи виявилася в прямій залежності від покоління iPhone: швидше за все iOS 10 працювала на iPhone 6s, найповільніше – на iPhone 5.

Вище ми поскаржилися, що сенсу в подібних експериментах поки немає ніякого, але ми все ж помилилися. Сенс є. Рекомендуємо подивитися цей ролик тим, хто прямо-таки горить бажанням встановити першу бету iOS 10 на свої основні iPhone. Сподіваємося, після перегляду гостре бажання зникне, і можна буде дочекатися як мінімум виходу публічної бета-версії «десятки»