Xiaomi готує новий Mi5s з 3D Touch

Компанія Xiaomi готується представити вдосконалену версію флагманського Mi 5, повідомляє видання PhoneArena з посиланням на інформовані джерела. Новинка отримає індекс Mi 5S і обзаведеться чутливим до сили натискань дисплеєм, ультрасучасною камерою з двома об’єктивами і блискавичним сканером відбитків пальців.

Стверджується, що дизайн Xiaomi Mi 5S не зазнає істотних змін, в порівнянні з оригінальною моделлю. При цьому пристрій укомплектують колишнім 5,15-дюймовим FullHD-дисплеєм, 4 або 6 ГБ оперативної пам’яті і більш продуктивним процесором. За деякими даними, роль «серця» новинки виконає Snapdragon 821 або новітній Snapdragon 823, що зовсім незначно позначиться на його вартості.

Відмінною особливістю Xiaomi Mi 5S стане подвійна камера з функцією вимірювання фокусної відстані і слідкуючим автофокусом. Більш точна інформація про фотоможливості нового флагмана стане відомою ближче до дати його релізу. Не менш цікавим нововведенням стане фірмовий аналог інтерфейсу 3D Touch, здатний розпізнавати декілька ступенів натискання, на відміну від менш досконалих рішень від Meizu і Huawei.

Xiaomi Mi 5S, як очікують журналісти, стане першим комерційним апаратом з вбудованим ультразвуковим сканером відбитків пальців від Qualcomm. Представлена ​​ще в минулому році на виставці MWC, технологія дозволяє скоротити до мінімуму кількість помилкових спрацьовувань, будучи при цьому вбудованою прямо під екран. Відтепер необхідність в фізичних клавішах пропаде зовсім, а рівень захисту персональних даних по-справжньому зросте.