У Мережі помічені перші збірки оновлених пераційних систем компанії Apple

Напередодні офіційної презентації iOS 10 та OS X 10.12 в Інтернеті помічені сліди перших тестових збірок операційних систем Apple. Компанія повинна показати нові програмні продукти в понеділок на WWDC 2016.

За повідомленням аналітичної компанії Realm, в базі даних якої понад 1 мільярд смартфонів, планшетів і ПК, деякі ґаджети в Мережі вже працюють під управлінням ще не анонсованих офіційно операційних систем.

На стороні OS X дослідники виявили версію 10.12, яка повинна стати наступним мажорним релізом після OS X El Capitan 10.11. Засвітилася збірка під номером 16A185. Тобто мова йде про велике оновлення для OS X: девелоперські збірки El Capitan випускалися під номерами 15A, 15B, 15C і т.д.

OS X (macOS)

Очевидно, що Apple зберегла цифрову систему позначення, хоча, за інформацією джерел, нова ОС отримає нову назву «macOS». Використання приставки «mac» в нижньому регістрі має доповнити лінійку програмних продуктів компанії.

З іншого боку, можливо, Apple лише зробить ребрендинг операційної системи, без змін внутрішнього кодування.

На стороні iOS виявлений білд iOS 10 під номером 14A262. У цьому випадку також йдеться про велике оновлення програмної платформи, оскільки збірки iOS 9 починалися з 13A, 13B, 13C і т.д.

iOS 10

iOS 10

Крім того, аналітики зафіксували Darwin 16.0.0 – операційна система з сімейства Unix, є ключовим компонентом iOS та OS X. Нові релізи цієї ОС виходять з кожним великим оновленням операційних систем Apple.

Darwin

Darwin

Що стосується функціональності iOS 10 та OS X 10.12, то навіть трішки достовірних даних на цей рахунок аналітики не мають. Однак з неабиякою часткою впевненості можна говорити про появу персонального асистента Siri на комп’ютерах Mac. Від iOS 10 спостерігачі чекають більш широкої функціональності нинішніх інтерфейсних елементів, а також реалізації потенціалу пристроїв з приставкою «Pro».