iOS 10 отримає темну тему оформлення інтерфейсу

До виходу iOS 10 залишається всього лише тиждень. Як не дивно, але в Інтернеті дуже мало говорять про майбутні зміни в мобільній платформі, чого не скажеш про минулі роки, коли регулярно в Мережу потрапляли скріншоти нової системи. Проте, про одну зміну в iOS 10 все-таки змогли здогадатися. Йдеться про інтеграцію темної теми для оформлення інтерфейсу.

image

Додаток WWDC з новою темою оформлення

Часто користувачі висловлюють своє невдоволення, що призначений для користувача інтерфейс iOS перенасичений білим кольором, через що у вечірній і нічний час доби стає некомфортним взаємодіяти з мобільним пристроєм. Мабуть, в iOS 10 ця проблема буде вирішена введенням темної теми. Звідки з’явилася така думка?

Днями компанія Apple оновила офіційний додаток WWDC. Серед всіх змін було відмічено появу додаткової темної теми оформлення, на яку користувач завжди може перемкнутися. Швидше за все, її включення буде виконуватися аналогічно функції Night Shift. Крім того, темна тема може застосовуватися не тільки для зміни інтерфейсу штатних додатків, але і сторонніх.

Нагадуємо, що Всесвітня конференція розробників WWDC 2016 відбудеться з 13 по 17 червня. В рамках неї буде представлена ​​iOS 10, OS X 10.12 і, можливо, нове покоління MacBook. Користувачі, що мають статус розробника, зможуть взяти участь у величезній кількості тестових сесій, дізнатися про нові технології розвитку програмного забезпечення і не тільки.