У iOS 10 з’явилася функція автоматичної оптимізації місця на пристроях

Серед усього розмаїття нововведень в iOS 10 варто відзначити нову функцію під назвою «Оптимізація сховища». За задумом Apple, вона дозволить уникнути ситуацій з браком місця на iPhone і iPad в ті моменти, коли користувачеві необхідно зробити фотографію, зняти відеоролик або встановити додаток.

Налаштування «Оптимізація сховища» знаходиться в розділі Музика основних налаштувань операційної системи. За замовчуванням вона вимкнена.

«Якщо місце на iPhone закінчується, то музика, яку ви давно не відтворювали, буде автоматично видалятися з цього iPhone», – йдеться в описі функції.

На вибір пропонується п’ять опцій: 8 ГБ – близько 1600 пісень, 16 ГБ – близько 3200 пісень, 32 ГБ – близько 6400 пісень і 64 ГБ – близько 12 800 пісень або «Не вибрано». При перевищенні зазначеного обсягу iOS 10 буде по необхідності видаляти старі треки з пристрою.

Презентація iOS 10 відбулася в понеділок, 13 червня. Публічна бета-версія операційної системи вийде в липні, а в даний момент доступна попередня версія для розробників.

Фінальний реліз iOS 10 запланований на вересень. Встановити оновлення можна буде на iPhone 5 і більш нові версії, на планшети Apple, починаючи з iPad 4 та iPad mini 2, а також на iPod touch шостого покоління.