У iOS 10 виявлені «сліди» темної теми

Багато чуток ходило навколо появи темної теми в iOS 10. Під час WWDC 2016 компанія Apple так довго перераховувала нові функції «десятки», але при цьому ні слова не згадала про новий режим призначений для користувацького інтерфейсу. У надії виявити його самостійно користувачі завантажили першу бету прошивки і стали активно шукати нову опцію в налаштуваннях. Зрештою стало зрозуміло, що ніякої темної теми не існує. Не поспішайте засмучуватися … Все ще попереду …

Темна тема на iOS 10

Джейлбрейк-розробник на ім’я Енді Віїк в Твіттері опублікував кілька скріншотів з додатком Повідомлення в темному інтерфейсі. Як з’ясувалося пізніше, відразу після запуску iOS 10 beta 1 Енді почав вивчати прошивку і «копатися» в її коді. Йому вдалося знайти посилання на CKUIThemeDark всередині ChatKit. Хакер швиденько написав твік, який задіює CKUIThemeDark, тим самим запустив темну тему в повідомленнях всередині iOS.

Все це підтверджує плани американської корпорації інтегрувати в мобільну платформу темний режим за аналогією з настільною версією. Але залишається неясним, коли саме нова фіча з’явиться в прошивці. Може бути, в наступних «бетах» iOS 10. А може компанія Apple приховає цю функцію до запуску нового iPhone 7 з OLED- дисплеєм.