Тест швидкості iOS 10 beta 1 проти iOS 9.3.2

У минулому році, перед виходом iOS 9, Apple розповідала, що при розробці нової мобільної ОС багато уваги було приділено підвищенню швидкодії в порівнянні з iOS 8. Який був результат – всі ми добре знаємо.

Дива не сталося, і iOS 9 в плані швидкодії чемпіоном не стала. Особливо це стосується старих iPhone і iPad. А що ж iOS 10? Відомості про цю операційну систему просочувалися в Мережу великими дозами, і серед цієї небагатої інформації не було повідомлень про збільшення швидкодії в порівнянні з iOS 9. Однак відсутність інформації не означає відсутності фактів. YouTube-канал EverythingApplePro взявся порівняти швидкодію iOS 10 beta 1 та iOS 9 – причому в тому числі і на старих iPhone. Що вийшло в результаті – видно з відеоролика.

Перша бета iOS 10, як і можна було припустити, не стала панацеєю в плані швидкості роботи. У всіх аспектах вона поки повільніше добре оптимізованої iOS 9.3.2. Ймовірно, в наступних бета-версіях і вже тим більше в фінальному релізі все буде краще, але поки – є те, що є.